Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zarządzenie Nr 100/07 w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

Zarządzenie Nr 100/07
Wójta Gminy Stargard Szczeciński
z dnia 26 września 2007r.
 
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych
 
      Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczpospolitej Polskiej (Dz.U. Nr 46, poz. 499) uchwala się co następuje:
 
§1.
 
Dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczpospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 21 października 2007r. powołuje się obwodowe komisje wyborcze w następujących składach:
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W SOWNIE
  1. Skórzewska Maria                                 
  2. Iżewski Marcin                                       
  3. Radziszewska Anna                                
  4. Grzegorzewska Paulina                           
  5. Zawodzińska Agnieszka                          
  6. Jankowski Tadeusz                                 
  7. Michalska Jadwiga                                 
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 W PĘZINIE
  1. Wróbel Daniel                                        
  2. Szałek Lucjan                                         
  3. Klimczak Tadeusz                                  
  4. Goławska Krystyna Alicja                      
  5. Kalukajtys Tomasz                                 
  6. Grząśko Ryszard                                    
  7. Rokita- Michalak Iwona                           
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 W KRĄPIELU
  1. Kubicz Anna                                          
  2. Szałek Janina                                          
  3. Wojtkowiak Stanisław                            
  4. Chaładus Bogdan Piotr                           
  5. Krasecka Alicja                                      
  6. Tomaszewski Piotr                                 
  7. Antczak Mirosława                                 
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 W STRACHOCINIE
  1. Labuda Jolanta                                       
  2. Rzążewska Andżelika                             
  3. Czwertlik Gabriela                                  
  4. Bednarska Agnieszka                             
  5. Kalukajtys Ewa                                      
  6. Tomaszewska Agnieszka                        
  7. Tarenko Jadwiga                                    
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 W WITKOWIE DRUGIM
  1. Labuda Adam                                        
  2. Szczepański Stanisław                            
  3. Łukomski Ireneusz Antoni                       
  4. Redosz Monika                                      
  5. Czyczyn Irena                                         
  6. Graczyk Renata                                      
  7. Misztela Ewa                                          
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 W KOSZEWIE
  1. Stańczyk Barbara                                   
  2. Sowa Magdalena                                    
  3. Kucaj Elżbieta                                        
  4. Grzegorzewski Józef                               
  5. Sadowska Natalia Maria                        
  6. Pająk Beata                                            
  7. Zychał Maria                                          
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 W GRZĘDZICACH
  1. Szydłowska Grażyna                              
  2. Iżewski Janusz                                        
  3. Mówińska Iwona Elżbieta                       
  4. Wilk Emilian                                           
  5. Czyczyn Władysława                              
  6. Szustak Jolanta                                       
  7. Masłowska Kazimiera                            
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 W MAŁKOCINIE
  1. Bielecka Barbara                                    
  2. Tyszkiewicz Janusz                                 
  3. Lutyńska Renata                                     
  4. Lis Hubert Andrzej                                 
  5. Kiwior Adam                                         
  6. Kotarska Czesława                                
  7. Mańka Zofia                                           
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9 W BARZKOWICACH
  1. Kobiela Ewa                                          
  2. Kos Iwona                                             
  3. Liegmann Andżelika                                
  4. Gros Zbigniew                                        
  5. Grząśko Paweł                                       
  6. Wołowska Aleksandra                           
  7. Hubert Amelia                                        
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 10 W ŻAROWIE
  1. Maczek Agnieszka                                 
  2. Łopato Szymon                                      
  3. Gołygowska Danuta                               
  4. Gajewski Mieczysław Paweł                   
  5. Ziemba Cezary                                       
  6. Snopek Katarzyna                                  
  7. Tomaszewska Anna                                
 §2.
 
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
 
 Wójt Gminy Stargard Szczeciński mgr inż. Kazierz Szarżanowicz
 
 
 
 
 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 28-09-2007 11:56
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Danuta Żygadło 28-09-2007
Ostatnia aktualizacja: - 28-09-2007 11:56