Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard

OBWIESZCZENIE w sprawie decyzji dla „NOREX” Sp. z o.o. o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji polegającej na zmianie sposobu użytkowania czterech magazynów słomy z przeznaczeniem na pawilony hodowlane dla zwierząt na działce w miejscowości Strumiany

 

                                                                                       Stargard Szczeciński, dn. 10.04.2007 r.

GNR: 7626 – 30.6/07
 

O B W I E S Z C Z E N I E

 
 

Stosownie do art. 32 ust 1 pkt1 z dnia 27 kwietnia 2006 r. Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2006 r. Nr 129 poz. 902.),

 

p o d a j e   s i ę   d o

p u b l i c z n e j   w i a d o m o ś c i

 

że w związku z toczącym się postanowieniem w sprawie wydania decyzji dla Pana Jerzego Kluska – Prezesa Zarządu „NOREX” Sp. z o.o. o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji polegającej na zmianie sposobu użytkowania czterech magazynów słomy z przeznaczeniem na pawilony hodowlane dla zwierząt na działce oznaczonej numerem geodezyjnym 85/4, położonej w miejscowości Strumiany, gmina Stargard Szczeciński, w tej sprawie dołączony został raport oddziaływania na środowisko w/w przedsięwzięcia.

 

Wniosek, raport oraz inne dokumenty niezbędne do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla w/w przedsięwzięcia znajdują się w Urzędzie Gminy Stargard Szczeciński – Referat Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska, pokój 204.

Uwagi i wnioski do planowanej inwestycji można składać w sekretariacie Urzędu Gminy Stargard Szczeciński, Rynek Staromiejski 5 w terminie 21 dni od daty ukazania się niniejszego obwieszczenia.

                                                                                                                                                Wójt Gminy Stargard Szczeciński

mgr inż. Kazimierz Szarżanowicz

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 15-04-2007 18:08
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 01-01-2009
Ostatnia aktualizacja: Robert Lange 09-03-2009 10:43