Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard

W sprawie wydania decyzji dla Spółdzielczej Agrofirmy Witkowo o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji polegającej na budowie ubojni trzody i bydła z rozbiorem i produkcją wyrobów


 

Stargard Szczeciński, dn. 25.08.2005 r.

 

Stosownie do art.32 ust 1 pkt 1 i ust 3 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz.U. Nr 62 poz. 627 z późniejszymi zmianami)

 

podaje się do
publicznej wiadomości

 

że w związku z toczącym się postępowaniem w sprawie wydania decyzji dla Spółdzielczej Agrofirmy Witkowo o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji polegającej na budowie ubojni trzody i bydła z rozbiorem i produkcją wyrobów oraz modernizacji zakładu istniejącego na terenie działki nr 737/2, położonej w obrębie Witkowo, gmina Stargard Szczeciński w tej sprawie opracowany został raport oddziaływania na środowisko w/w przedsięwzięcia

 

Wniosek, raport oraz inne dokumenty w sprawie zostały umieszczone w publicznie dostępnym wykazie danych o wniosku o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji i jest wyłożony do wglądu w pokoju 204 w Referacie Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa Urzędu Gminy w Stargardzie Szczecińskim ul.Rynek Staromiejski 5 w godzinach 7 30 - 15 30.

 

Wszystkich zainteresowanych informujemy ,że wszelkie uwagi i wnioski można składać w miejscu wyłożenia wniosku w terminie 21 dni licząc od daty ukazania się niniejszego obwieszczenia .

 

Brak złożenia uwag w wyżej wymienionym terminie spowoduje utratę prawa do ich późniejszego podnoszenia.

 

Wójt Gminy Stargard Szczeciński
mgr inż. Kazimierz Szarżanowicz

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 29-08-2005 07:22
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 01-01-2009
Ostatnia aktualizacja: Robert Lange 09-03-2009 10:19