Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Postanowienie Nr 296/2019 Komisarza Wyborczego w Szczecinie II w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Stargard.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sownie, Sowno ul. Szkolna 4, 73-110 Stargard:

1.

Małgorzata Frątczak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Sowno

2.

Waldemar Waldon, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krąpiel

3.

Krystyna Domaradzka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Żarowo

4.

Małgorzata Kaniowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Kurcewo

5.

Ewa Kieliszek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Grzędzice

6.

Anna Wesołowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Kurcewo

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pęzinie, Pęzino 66, 73-131 Pęzino:

1.

Renata Gabriela Ścisłowicz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Pęzino

2.

Ewelina Gielmuda, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Barzkowice

3.

Beata Hereda, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Święte

4.

Agnieszka Jolanta Jankowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Stargard

5.

Sylwia Kamińska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Pęzino

6.

Ilona Krasecka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Pęzino

7.

Barbara Lipińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Pęzino

8.

Przemysław Cezary Mazur, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Krąpiel

9.

Elżbieta Świderska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Pęzino

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Świetlica Wiejska w Krąpielu, Krąpiel 12b, 73-131 Pęzino:

1.

Agnieszka Wysocka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Krąpiel

2.

Janina Halina Szałek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Krąpiel

3.

Klaudia Grenda, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Strachocin

4.

Olga Rita Jaroszek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Grzędzice

5.

Kamil Paweł Kotschendoff, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Tychowo

6.

Mirosław Litwin, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Klępino

7.

Justyna Waldon, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krąpiel

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Świetlica Wiejska w Strachocinie, Strachocin 44, 73-110 Stargard:

1.

Jolanta Labuda, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Święte

2.

Jan Borowski, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Kurcewo

3.

Julianna Barbara Dybowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Święte

4.

Aleksandra Krzosek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Stargard

5.

Izabela Agnieszka Marchewka, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Sułkowo

6.

Elżbieta Mazur, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Krąpiel

7.

Magdalena Meller, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Stargard

8.

Weronika Maria Skorupa, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Strachocin

9.

Joanna Waldon, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krąpiel

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Budynek Kurii w Witkowie Drugim, Witkowo Drugie Starowiejska 37, 73-102 Stargard:

1.

Magdalena Jurkowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Strzyżno

2.

Helena Stręgiel, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Witkowo Drugie

3.

Dorota Głogowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Witkowo Pierwsze

4.

Patrycja Nikołajew, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Witkowo Drugie

5.

Joanna Roczeń, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Stargard

6.

Iga Smoleń, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Stargard

7.

Nikola Waldon, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krąpiel

8.

Mariola Wilant, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Stargard

9.

Ewelina Wolak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Witkowo Pierwsze

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Koszewie, Koszewo 2, 73-102 Stargard:

1.

Bernadeta Kubicka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Stargard

2.

Elżbieta Markowska-Balon, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Strachocin

3.

Zuzanna Wiktoria Jurkiewicz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Stargard

4.

Aleksandra Labuda, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Szczecin

5.

Agnieszka Pierzakowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Stargard

6.

Malwina Spychała, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Stargard

7.

Marzena Szuba, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Koszewo

8.

Szymon Waldon, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krąpiel

9.

Adrianna Zabłocka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Pęzino

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Świetlica Wiejska w Grzędzicach, Grzędzice ul. Gryfa 71, 73-110 Stargard:

1.

Barbara Dorota Jaroszek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Grzędzice

2.

Grażyna Szydłowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Grzędzice

3.

Magdalena Czaplińska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Lipnik

4.

Marta Kajdan, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Lipnik

5.

Michał Makowski, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Lipnik

6.

Kazimiera Masłowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Stargard

7.

Magdalena Mucha, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Grzędzice

8.

Kinga Rzepecka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Grzędzice

9.

Marzena Ewa Świątkowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Grzędzice

10.

Marta Woźniak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Grzędzice

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Świetlica Wiejska w Małkocinie, Małkocin 36, 73-110 Stargard:

1.

Edmund Sokół, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Stargard

2.

Małgorzata Stępień, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Małkocin

3.

Monika Chmiel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Małkocin

4.

Monika Gągola, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Stargard

5.

Adrianna Jaroszek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Grzędzice

6.

Agnieszka Koczedof, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Stargard

7.

Krystyna Radomska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Stargard

8.

Zuzanna Szejny, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Grabowo

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Świetlica Wiejska w Barzkowicach, Barzkowice 33B/1, 73-110 Stargard:

1.

Tomasz Waldon, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krąpiel

2.

Renata Anna Bagieńska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Sułkowo

3.

Elżbieta Gross, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Barzkowice

4.

Sandra Paulina Kejs, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Barzkowice

5.

Gabriela Kucharczyk, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Trzebiatów

6.

Wioletta Lipska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Święte

7.

Sebastian Maciej Mirzejewski, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Barzkowice

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Świetlica Wiejska w Żarowie, Żarowo 51C, 73-110 Stargard:

1.

Teresa Wojciechowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Żarowo

2.

Andrzelika Rzążewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Grzędzice

3.

Elżbieta Bednarska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Żarowo

4.

Renata Cęcak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Sowno

5.

Dorota Cieślicka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Lubowo

6.

Magdalena Lewandowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Grzędzice

7.

Bogdan Mazur, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Stargard

8.

Maja Paś, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Żarowo

9.

Wioletta Ronowicz, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Pęzino

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 30-09-2019 09:18
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 30-09-2019
Ostatnia aktualizacja: Robert Lange 30-09-2019 09:29