Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard

OBWIESZCZENIE o miejscu przechowywania książki ewidencji Koła Łowieckiego ,,Daniel" w Stargardzie

Stargard, dn. 09.11.2018 r.

OBWIESZCZENIE

o miejscu przechowywania książki ewidencji pobytu myśliwych na polowaniu indywidualnym oraz o sposobie udostępniania informacji zawartych w książce ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym i ich zakresie

Działając na podstawie art. 42b ust. 1e ustawy z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie (Dz. U. z 2018 r. poz. 2033) informuję, że książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym Koła Łowieckiego ,,Daniel’’ w Stargardzie, dla obwodu łowieckiego nr 192 i 221, znajduje się w Stargardzie przy ul. Gdyńskiej 28.

Książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym podlega udostepnieniu wszystkim zainteresowanym na ich wniosek, w zakresie obejmującym następujące informacje: termin rozpoczęcia i zakończenia oraz jednoznaczne określenie miejsca wykonywania polowania indywidualnego, a także numer upoważnienia do wykonania polowania indywidualnego.

Niniejsze obwieszczenie podaje się do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Stargard oraz opublikowanie na stronie internetowej urzędu: www.gmina.stargard.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej: www.bip.gmina.stargard.pl.

Wójt Gminy Stargard Kazimierz Szarżanowicz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 13-11-2018 20:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Dorota Mazur 13-11-2018
Ostatnia aktualizacja: Robert Lange 13-11-2018 20:03