Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard

OBWIESZCZENIE o miejscu przechowywania książki ewidencji Koła Łowieckiego "Przepiórka" w Pyrzycach

Stargard, dn. 30.10.2018 r.

OBWIESZCZENIE

o miejscu przechowywania książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym oraz o sposobie udostępniania informacji zawartych w książce ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym i ich zakresie

Działając na podstawie art. 42b ust. 1e ustawy z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie (Dz. U. z 2018 r. poz. 2033) informuję, że książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym Koła Łowieckiego „Przepiórka” w Pyrzycach, dla obwodu łowieckiego nr 220, znajduje się w skrzynce posadowionej w Przewłokach przy budynku biurowym Agrofirmy Witkowo.

Książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym podlega udostępnieniu wszystkim zainteresowanym na ich wniosek, w zakresie obejmującym następujące informacje: termin rozpoczęcia i zakończenia oraz jednoznaczne określenie miejsca wykonywania polowania indywidualnego, a także numer upoważnienia do wykonywania polowania indywidualnego.

Niniejsze obwieszczenie podaje się do publicznej poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Stargard oraz opublikowanie na stronie internetowej urzędu: www.gmina.stargard.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej: www.bip.gmina.stargard.pl.

Wójt Gminy Stargard Kazimierz Szarżanowicz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 30-10-2018 11:21
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 30-10-2018
Ostatnia aktualizacja: Robert Lange 13-11-2018 20:03