Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki konsultacji Projektu "Rocznego programu współpracy gminy Stargard z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pozytku publicznego na 2019 r"

WYNIKI KONSULTACJI

Projektu „Rocznego programu współpracy gminy Stargard z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 r.” Przedmiotem konsultacji był projekt uchwały w sprawie uchwalenia „Rocznego programu współpracy Gminy Stargard z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 r.” Konsultacje przeprowadzone zostały od dnia 21 września 2018 roku do dnia 16 października 2018 r.

Projekt Programu współpracy wraz z zaproszeniem do udziału w konsultacjach został rozesłany pocztą elektroniczną, zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Gminy Stargard, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń Gminy Stargard.

Propozycje, wnioski oraz uwagi dotyczące programu mogły być składane na formularzu dołączonym do ogłoszenia o konsultacjach, w wersji papierowej na adres Urzędu Gminy Stargard, w wersji elektronicznej na adres fundusze@gmina.stargard.pl lub osobiście podczas spotkania konsultacyjnego zaplanowanego na dzień 08 października 2018 r. na godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stargard.

W w/w terminie żaden z podmiotów uprawnionych do konsultacji nie wniósł żadnych uwag ani opinii do Programu współpracy.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Troszczyńska 19-10-2018 11:58
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 19-10-2018
Ostatnia aktualizacja: - 19-10-2018 11:58