Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

INFORMACJA O PONOWNYCH WYNIKACH PRZEPROWADZONEGO NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

 

INFORMACJA O WYNIKACH PRZEPROWADZONEGO NABORU

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

 

ds. OCHRONY ŚRODOWISKA W REFERACIE GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I ROLNICTWA

URZĘDU GMINY STARGARD

 

Wójt Gminy Stargard informuje, że w wyniku zakończonego otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Stargard  zatrudniona zostanie Pani Mariola Hryniewicz, zamieszkała w Stargardzie.

Uzasadnienie wyboru:

Pani Mariola Hryniewicz, posiada odpowiednie wykształcenie oraz staż pracy w jednostce samorządu terytorialnego,  niezbędny do pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu.

Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną podczas której, kandydaci prezentowali swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze Pani Joanna Godlewska została wyłoniona do zatrudnienia w Urzędzie Gminy Stargard.  W dniu 02.11.2017 roku zrezygnowała z zatrudnienia w Urzędzie Gminy Stargard, zgodnie z §14pkt. 5 Regulaminu Naboru na wolne stanowisko urzędnicze, w tym kierownicze stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Stargard, wprowadzonego Zarządzeniem Wójta Gminy Stargard z dnia 01.01.2014 roku , jeżeli stosunek pracy osoby wyłonionej w drodze naboru ustał w ciągu 3 miesięcy od dnia nawiązania stosunku pracy, możliwe jest zatrudnienie na tym samym stanowisku kolejnej osoby spośród najlepszych kandydatów wymienionych w protokole naboru.

Pani Mariola Hryniewicz  zdobyła kolejną najwyższą ocenę punktową i w związku z powyższym zostanie zatrudniona na stanowisku ds. ochrony środowiska w Urzędzie Gminy Stargard. 

                                                                                                         Wójt Gminy Stargard Kazimierz Szarżanowcz                                                                           

Stargard, dnia 07 listopada 2017 roku

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 15-11-2017 12:06
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kazimierz Szarżanowicz 15-11-2017
Ostatnia aktualizacja: - 15-11-2017 12:06