Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Informacja o konsultacjach społecznych na temat dokumentacji projektowej do zadania pn. ?Budowa infrastruktury drogowej polegającej na przebudowie drogi gminnej wraz z budową chodników i ścieżki rowerowej w Grzędzicach?

INFORMACJA O KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH NA TEMAT: dokumentacji projektowej do zadania

pn. „Budowa infrastruktury drogowej polegającej na przebudowie drogi gminnej wraz z budową chodników i ścieżki rowerowej w Grzędzicach”

 

Informuję, że w dniu 20 czerwca 2017 roku o godzinie 17.00 w Świetlicy Wiejskiej w Grzędzicach przy ulicy Gryfa 71 odbędzie się spotkanie dotyczące konsultacji społecznych z mieszkańcami Gminy Stargard, w sprawie opracowania dokumentacji projektowej do zadania pn. „Budowa infrastruktury drogowej polegającej na przebudowie drogi gminnej wraz z budową chodników i ścieżki rowerowej w Grzędzicach”

Przedmiotem spotkania będzie zapoznanie mieszkańców gminy Stargard, a w szczególności mieszkańców miejscowości Lipnik, Grzędzice i Żarowo oraz właścicieli nieruchomości położonych w tych obrębach z propozycją opracowanego projektu przebudowy drogi gminnej.

Inwestorem zadania jest Gmina Stargard z siedzibą w Stargardzie przy ul. Rynek Staromiejski 5.

Jednostką opracowującą założenia projektowe do przebudowy drogi gminnej jest Pracownia Projektowa Dróg i Mostów „DIM” z siedzibą w Szczecinie przy ul. Sosnowej 6F.

W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości proszę kontaktować się z Referatem Gospodarki Komunalnej i Inwestycji pod nr tel. 91 561 34 29 lub email: bwilk@gmina.stargard.pl.

 

Sprawę prowadzi inspektor ds. drogownictwa i urządzeń technicznych – Beata Wilk.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Troszczyńska 08-06-2017 15:18
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 08-06-2017
Ostatnia aktualizacja: - 08-06-2017 15:18