Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

INFORMACJA O NOWYCH WYNIKACH NABORU

INFORMACJA O WYNIKACH PRZEPROWADZONEGO NABORU
NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE
ds. podatków i opłat lokalnych w referacie finansowym
urzędu gminy stargard

Wójt Gminy Stargard informuje, że w wyniku zakończonego otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Stargard  zatrudniona zostanie Pani Karolina Grabowska, zamieszkała w Stargardzie.

Uzasadnienie wyboru:

Pani Karolina Grabowska, posiada odpowiednie wykształcenie oraz staż pracy w jednostce samorządu terytorialnego,  niezbędny do pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu.

Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną podczas której, kandydaci prezentowali swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

Pani Magdalena Kulawiak w dniu 16.12.2015 roku zrezygnowała z zatrudnienia w Urzędzie Gminy Stargard, zgodnie z §14pkt. 5 Regulaminu Naboru na wolne stanowisko urzędnicze, w tym kierownicze stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Stargard, wprowadzonego Zarządzeniem Wójta Gminy Stargard z dnia 01.01.2014 roku , jeżeli stosunek pracy osoby wyłonionej w drodze naboru ustał w ciągu 3 miesięcy od dnia nawiązania stosunku pracy, możliwe jest zatrudnienie na tym samym stanowisku kolejnej osoby spośród najlepszych kandydatów wymienionych w protokole naboru.

Pani Karolina Grabowska  zdobyła kolejną najwyższą ocenę punktową i w związku z powyższym zostanie zatrudniona na stanowisku ds. podatków i opłat lokalnych w Urzędzie Gminy Stargard. 

Wójt Gminy Stargard Kazimierz Szarżanowcz

Stargard, dnia 04 stycznia 2016 roku

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 08-01-2016 13:15
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kazimierz Szarżanowicz 08-01-2016
Ostatnia aktualizacja: - 08-01-2016 13:15