Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

ZARZĄDZENIE Nr 174/15 Wójta Gminy Stargard Szczeciński z dnia 11 września 2015 r. w sprawie wyznaczenia miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów podmiotów uprawnionych do udziału w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.


ZARZĄDZENIE Nr 174/15

Wójta Gminy Stargard Szczeciński

z dnia 11 września 2015 r.

w sprawie wyznaczenia miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów podmiotów uprawnionych do udziału w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

Na podstawie art. 114 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy

( Dz.U. z 2011 r. Nr 21 z późn. zm.) zarządza się, co następuje:

§1. Wyznacza się na terenie Gminy Stargard Szczeciński miejsca przeznaczone na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów podmiotów uprawnionych do udziału w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

§2. Miejscami przeznaczonymi na umieszczenie urzędowych obwieszczeń wyborczych będą tablice ogłoszeń znajdujące się w każdej miejscowości.

§3. Zarządzenie podaje się do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń Urzędu Gminy oraz umieszczenie na gminnej stronie internetowej www.gmina.stargard.pl i Biuletynie Informacji Publicznej.

§4. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Wójt Gminy

Kazimierz Szarżanowicz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 18-09-2015 08:10
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Zofia Stoczkowska 18-09-2015
Ostatnia aktualizacja: - 18-09-2015 08:10