Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY STARGARD SZCZECIŃSKI o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obrębu Wierzchląd

Stargard Szczeciński, 2015-07-23

 

OBWIESZCZENIE

WÓJTA GMINY STARGARD SZCZECIŃSKI

o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obrębu Wierzchląd, gmina Stargard Szczeciński

Na podstawie art. 17 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i  zagospodarowaniu przestrzennym (tj. Dz. U. z 2015 r. poz. 199 ze zmianami) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Gminy Stargard Szczeciński Uchwały Nr IX/55/15 z dnia 25 czerwca 2015 roku o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obrębu Wierzchląd, gmina Stargard Szczeciński.

Przedmiotem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jest ustalenie zasad zagospodarowania terenów objętych opracowaniem planu, w tym przeznaczenie terenu użytkowanego jako były ośrodek rekreacyjno - turystyczny (kemping i pole biwakowe) na teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami oraz zabudowę usługową turystyczną z infrastrukturą towarzyszącą. Zakres przestrzenny planu miejscowego określa załącznik graficzny do uchwały.

Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionego planu miejscowego.

Wnioski należy składać na piśmie w siedzibie Urzędu Gminy w Stargardzie Szczecińskim w  terminie do dnia 28 sierpnia 2015 roku.

Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

Z up. WÓJTA Jerzy Makowski Zastępca Wójta

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 31-07-2015 10:26
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mirosława Antczak 31-07-2015
Ostatnia aktualizacja: Robert Lange 31-07-2015 10:27