herb BIP - Gmina Stargard

www.gmina.stargard.pl

ZARZĄDZENIE NR 89/15 WÓJTA GMINY STARGARD SZCZECIŃSKI z dnia 23 kwietnia 2015 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

ZARZĄDZENIE NR 89 /15
WÓJTA GMINY STARGARD SZCZECIŃSKI
z dnia
23 kwietnia 2015 r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

Na podstawie art. 182 § 1 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011 r. Nr 21, poz.112 z późn. zm.) zarządzam co następuje:

§ 1. Do Przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. powołuje się obwodowe komisje wyborcze w następujących składach:

1). OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 w Sownie z siedzibą:

Szkoła Podstawowa w Sownie
Sowno ul. Szkolna Nr 4
73-110 Stargard Szczeciński

  1. Danuta Rozalia Lenart - Przewodnicząca komisji
  2. Krystyna Loduchowska - Zastępca przewodniczącej komisji
  3. Joanna Michalska - Członek komisji
  4. Milena Cęcak - Członek komisji
  5. Sebastian Janiak - Członek komisji
  6. Małgorzata Kaniowska - Członek komisji
  7. Honorata Kokolus - Członek komisji

2). OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 w Pęzinie z siedzibą:

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pęzinie
Pęzino Nr
66
73-131 Pęzino

  1. Czesław Klewin - Przewodniczący komisji
  2. Maria Halina Muszalska - Zastępca przewodniczącego komisji
  3. Konrad Rzążewski - Członek komisji
  4. Kornela Magdalena Flejterska - Członek komisji
  5. Ewa Domańska - Członek komisji
  6. Grażyna Maria Gajewska - Członek komisji
  7. Beata Wilk - Członek komisji

3). OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 w Krąpielu z siedzibą:

Świetlica Wiejska w Krąpielu
Krąpiel Nr 12 b
73-131 Pęzino

  1. Beata Dura - Przewodnicząca komisji
  2. Janina Halina Szałek - Zastępca przewodniczącej komisji
  3. Elżbieta Świderska - Członek komisji
  4. Janina Borowska - Członek komisji
  5. Anna Lewandowska - Członek komisji
  6. Artur Madejak - Członek komisji
  7. Aleksandra Przybyszewska - Członek komisji

4). OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 w Strachocinie z siedzibą:

Świetlica Wiejska w Strachocinie
Strachocin Nr 44
73-110 Stargard Szczeciński

  1. Lucyna Ławniczak - Przewodnicząca komisji
  2. Mirosław Wawrzyniak - Zastępca przewodniczącej komisji
  3. Radosław Marek Balon - Członek komisji
  4. Bartłomiej Kos - Członek komisji
  5. Ewa Stanisława Lech - Członek komisji
  6. Jan Paweł Borowski - Członek komisji
  7. Ewa Misztela - Członek komisji

5). OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 w Witkowie Drugim z siedzibą:

Budynek Kurii w Witkowie Drugim
Witkowo Drugie ul. Starowiejska Nr 37
73-102 Stargard Szczeciński

  1. Monika Nikołajew - Przewodnicząca komisji
  2. Stefania Kwiatkowska - Ociepa - Zastępca przewodniczącej komisji
  3. Joanna Delida - Członek komisji
  4. Elżbieta Małgorzata Kastelik - Członek komisji
  5. Rozalia Piotrowska - Członek komisji
  6. Anna Bogusława Maciejczyk - Członek komisji
  7. Roman Kinasz - Członek komisji

6). OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 w Koszewie z siedzibą:

Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Koszewie
Koszewo Nr 2
73-102 Stargard Szczeciński

  1. Elżbieta Kucaj - Przewodnicząca komisji
  2. Anna Maria Kaczmarek - Zastępca przewodniczącej komisji
  3. Anna Małgorzata Podgórska - Członek komisji
  4. Klaudia Szuba - Członek komisji
  5. Monika Sikorska - Członek komisji
  6. Natalia Sadowska - Członek komisji
  7. Paweł Kłobus - Członek komisji

7). OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 w Grzędzicach z siedzibą:

Świetlica Wiejska w Grzędzicach
Grzędzice ul. Gryfa Nr 71
73-110 Stargard Szczeciński

  1. Barbara Dorota Jaroszek - Przewodnicząca komisji
  2. Zofia Chudek - Zastępca przewodniczącej komisji
  3. Karolina Agnieszka Lenda - Członek komisji
  4. Aleksandra Gajewska - Członek komisji
  5. Michał Makowski - Członek komisji
  6. Anna Płuciennik - Członek komisji
  7. Kazimiera Masłowska - Członek komisji

8). OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 w Małkocinie z siedzibą:

Świetlica Wiejska w Małkocinie
Małkocin Nr 36
73-110 Stargard Szczeciński

  1. Małgorzata Stępień - Przewodnicząca komisji
  2. Małgorzata Kowal - Zastępca przewodniczącej komisji
  3. Paweł Szal - Członek komisji
  4. Mirosława Teresa Kozakiewicz - Członek komisji
  5. Robert Sokalski - Członek komisji
  6. Agnieszka Zawodzińska - Członek komisji
  7. Iwona Zielińska - But - Członek komisji

9). OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9 w Barzkowicach z siedzibą:

Świetlica Wiejska w Barzkowicach
Barzkowice Nr 33 B
73-110 Stargard Szczeciński

  1. Antoni Ruducha - Przewodniczący komisji
  2. Elżbieta Gross - Zastępca przewodniczącego komisji
  3. Patryk Szałek - Członek komisji
  4. Tomasz Arkadiusz Waldon - Członek komisji
  5. Ewa Węckowska - Członek komisji
  6. Joanna Liczmańska - Członek komisji
  7. Amelia Hubert - Członek komisji

10). OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 10 w Żarowie z siedzibą:

Świetlica Wiejska w Żarowie
Żarowo Nr 51 C
73-110 Stargard Szczeciński

  1. Teresa Wojciechowska - Przewodnicząca komisji
  2. Adrianna Jaroszek - Zastępca przewodniczącej komisji
  3. Bronisław Wojciech Szyndlarewicz - Członek komisji
  4. Bogdan Banaszczyk - Członek komisji
  5. Dorota Cieślicka - Członek komisji
  6. Ewa Ząbek - Członek komisji
  7. Irena Czyczyn - Członek komisji

§ 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Wójt Gminy Stargard Szczecińśki

Kazimierz Szarżanowicz

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 04-05-2015 10:31
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Zofia Stoczkowska 23-04-2015
Ostatnia aktualizacja: Robert Lange 04-05-2015 10:41