herb BIP - Gmina Stargard

www.gmina.stargard.pl

Zarządzenie Nr 86/14 Wójta Gminy Stargard Szczeciński z dnia 5 maja 2014r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

Zarządzenie Nr 86/14

Wójta Gminy Stargard Szczeciński

z dnia 5 maja 2014r.

 w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

Na podstawie art. 182 § 1 ust.1 ustawy  z dnia  5 stycznia  2011 r.- Kodeks wyborczy  ( Dz. U. z 2011 r.  Nr 21, poz. 112 ze zm.) zarządzam, co następujące:

§1  Do przeprowadzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego  wyznaczonych na dzień 25 maja  2014 r., powołuje się obwodowe komisje wyborcze ze wskazaniem funkcji członków komisji, w brzmieniu jak niżej:

 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W SOWNIE

Z SIEDZIBĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SOWNIE,

SOWNO NR 1:

  1. Beata Loduchowska – przewodnicząca komisji
  2. Sylwia Nowak – zastępca przewodniczącego  komisji
  3. Małgorzata Kaniowska – członek komisji
  4. Agnieszka Janiak – członek komisji
  5. Milena Cęcak – członek komisji
  6. Paulina Kornet – członek komisji
  7. MirosławaCiechalska – członek komisji

 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 W PĘZINIE

Z SIEDZIBĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W PĘZINIE,

PĘZINO NR 66:

  1. Tadeusz Klimczak – przewodniczący komisji
  2. Maria Halina Muszalska – zastępca przewodniczącego  komisji
  3. Renata Gabriela Ścisłowicz – członek komisji
  4. Dagmara Śliwińska – członek komisji
  5. Anna Sosińska – członek komisji
  6. Elżbieta Sosińska – członek komisji
  7. Paweł Kłobus – członek komisji

 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 W KRĄPIELU

Z SIEDZIBĄ W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W KRĄPIELU,

 KRĄPIEL NR 12 B:

  1. Bogdan Andruszko – przewodniczący komisji
  2. Janina Halina Szałek – zastępca przewodniczącego  komisji
  3. Stanisław Wojtkowiak – członek komisji
  4. Marta Szymańska – członek komisji
  5. Tomasz Arkadiusz Waldon – członek komisji
  6. Joanna Szałańska – członek komisji
  7. Anna Cokan – członek komisji

 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 W STRACHOCINIE

Z SIEDZIBĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W STARCHOCINIE,

 STRACHOCIN NR 26:

  1. Mirosław Wawrzyniak – przewodniczący komisji
  2.  Julianna Dybowska – zastępca przewodniczącego komisji
  3. Adrzelika Rzążewska – członek komisji
  4. Renata Elżbieta Stefańska – członek komisji
  5. Bartłomiej Kos – członek komisji
  6. Sylwia Joanna Czajkowska – członek komisji
  7. Ewa Misztela – członek komisji

 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 W WITKOWIE DRUGIM

Z SIEDZIBĄ W BUDYNKU KURII W WITKOWIE DRUGIM,

 WITKOWO DRUGIE NR 42:

  1. Anna Bogusława Maciejczyk – przewodnicząca komisji
  2. Damian Rynkiewicz – zastępca przewodniczącego komisji
  3. Konrad Rzążewski – członek komisji
  4. Magdalena Nijak – członek komisji
  5. Ewelina Wolak – członek komisji
  6. Katarzyna Sobczuk – członek komisji
  7. Roman Kinasz – członek komisji

 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 W KOSZEWIE

Z SIEDZIBĄ W BUDYNKU PO BYŁEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W KOSZEWIE, KOSZEWO NR 2:

  1. Elżbieta Kucaj – przewodnicząca komisji
  2. Janina Borowska – zastępca przewodniczącego komisji
  3. Ewelina Zybowska – członek komisji
  4. Maja Świderska – członek komisji
  5. Klaudia Kochaniec – członek komisji
  6. Monika Sikorska – członek komisji
  7. Aleksandra Przybyszewska – członek komisji

 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 W GRZĘDZICACH

Z SIEDZIBĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W GRZĘDZICACH,

GRZĘDZICE UL. GRYFA NR 6:

  1. Barbara Jaroszek – przewodnicząca komisji
  2. Zofia Chudek – zastępca przewodniczącego komisji
  3. Karolina Agnieszka Lenda – członek komisji
  4. Aleksandra Gajewska – członek komisji
  5. Renata Ewa Cęcak – członek komisji
  6. Barbara Ziller – członek komisji
  7. Kazimiera Masłowska – członek komisji

 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 W MAŁKOCINIE

Z SIEDZIBĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MAŁKOCINIE,

 MAŁKOCIN NR 54:

  1. Lucyna Orowicz – przewodnicząca komisji
  2. Krzysztof Cezary Zakrzewski – zastępca przewodniczącego komisji
  3. Adriana Maria Derucka – członek komisji
  4. Mirosława Teresa Kozakiewicz – członek komisji
  5. Krystyna Sokół – członek komisji
  6. Małgorzata Kowal – członek komisji
  7. Iwona Zielińska – But – członek komisji

 OBOWDOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9 W BARZKOWICACH

Z SIEDZIBĄ W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W BARZKOWICACH,

BARZKOWICE NR 33 B:

  1. Czesław Klewin – przewodniczący komisji
  2. Elżbieta Gross – zastępca przewodniczącego komisji
  3. Patryk Szałek – członek komisji
  4. Kornela Magdalena Flejterska – członek komisji
  5. Anna Fijołek – członek komisji
  6. Joanna Liczmańska – członek komisji
  7. Amelia Hubert – członek komisji

 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 10 W ŻAROWIE

Z SIEDZIBĄ W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W ŻAROWIE,

ŻAROWO NR 51 C:

  1. Teresa Wojciechowska – przewodnicząca komisji
  2. Monika Nikołajew - zastępca przewodniczącego komisji 
  3. Aleksandra Paulina Nuszkaluk – członek komisji
  4. Dorota Cieślicka – członek komisji
  5. Ewa Kahl – członek komisji
  6. Michał Makowski – członek komisji
  7. Ewa Ząbek – członek komisji
  8. Honorata Kokolus – członek komisji

 §2  Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

                                              Wójt Gminy Stargard Szczeciński  Kazimierz Szarżanowicz

  

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 14-05-2014 10:57
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kazimierz Szarżanowicz 05-05-2014
Ostatnia aktualizacja: - 14-05-2014 10:57