Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard

OGŁOSZENIE o przyjęciu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obrębie Święte

OGŁOSZENIE

WÓJTA GMINY STARGARD SZCZECIŃSKI

Stosownie do art. 43 ustawy z dnia 3 października 2008 roku o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz  o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. Nr 199, poz. 1227 z późniejszymi zmianami)

z a w i a d a m i a m

o przyjęciu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obrębie Święte, gmina Stargard Szczeciński. Zmiana planu miejscowego została przyjęta przez Radę Gminy Stargard Szczeciński Uchwałą Nr XIX/168/12 z dnia 29 czerwca 2012 roku.

Z treścią zmiany planu miejscowego oraz informacją w związku z postępowaniem w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko oraz w związku z udziałem społeczeństwa w procesie opracowania zmiany planu miejscowego i podsumowaniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko w związku z udziałem społeczeństwa w procesie opracowania zmiany planu miejscowego można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy Stargard Szczeciński, Rynek Staromiejski 5, pokój 317, oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Stargard Szczeciński.

Wójt Gminy Kazimierz Szarżanowicz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 05-10-2012 09:13
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mirosława Antczak 05-10-2012
Ostatnia aktualizacja: Robert Lange 05-10-2012 09:14