Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard

OBWIESZCZENIEo przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obrębie ewidencyjnym Święte

Stargard Szczeciński, 2010-07-07

OBWIESZCZENIE

WÓJTA GMINY STARGARD SZCZECIŃSKI

o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obrębie ewidencyjnym Święte, gmina Stargard Szczeciński

Na podstawie art. 17 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. Nr 80, poz. 717 z późniejszymi zmianami) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Gminy Stargard Szczeciński Uchwały Nr XIV/85/08 z   dnia 25 stycznia 2008 roku o przystąpieniu do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, obejmującej obszar położony w obrębie ewidencyjnym Święte, gmina Stargard Szczeciński. Przedmiotem zmiany planu miejscowego jest wprowadzenie funkcji zabudowy mieszkaniowej wraz z usługami nieuciążliwymi, w zakresie zgodnym ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Stargard Szczeciński.

Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionej zmiany planu miejscowego.

Wnioski należy składać na piśmie w siedzibie Urzędu Gminy w Stargardzie Szczecińskim w terminie do dnia 2 sierpnia 2010 roku.

Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

Z up. WÓJTA Jerzy Makowski Zastępca Wójta

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 09-07-2010 08:44
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mirosława Antczak 09-07-2010
Ostatnia aktualizacja: Robert Lange 09-07-2010 08:45