Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard

W sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie i modernizacji systemów kanalizacyjnych


 

Stargard Szczeciński, dnia 19.07.2005 r.

 

 

 

 

 

 

Stosownie do art. 32 ust. 1 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 roku - Prawo ochrony środowiska (Dz.U. Nr 62 poz. 627 z późniejszymi zmianami), oraz art. 53 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U. z 2003 r. Nr 80 poz. 717 z późniejszymi zmianami)

 

 

 

podaje się do

 

publicznej wiadomości

 

 

 

 

 

że w dniu 13 lipca 2005 roku zostało wszczęte z urzędu postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie i modernizacji systemów kanalizacyjnych w zlewni jeziora Miedwie - System Stargard Szczeciński oraz w sprawie oddziaływania powyższej inwestycji na środowisko.

 

 

 

Inwestycja ma na celu zrealizowanie sieci kanalizacyjnej na terenach gminy Stargard Szczeciński. Przedmiotem przedsięwzięcia są sieci kanalizacji sanitarnej z przepompowniami dla miejscowości: Rogowo, Lubowo, Żarowo, Grzędzice, Koszewo, Koszewko, Wierzchląd, Skalin i Golczewo, wraz z odprowadzeniem ich do oczyszczalni ścieków w Stargardzie Szczecińskim.

 

 

 

Przedsięwzięcie zaliczane jest do inwestycji mogących znacząco oddziaływać na środowisko.

 

 

 

Wnioski i inne dokumenty niezbędne do wydania decyzji dla ww. przedsięwzięcia zostały zamieszczone w publicznie dostępnym wykazie danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie. Wykaz oraz dokumenty znajdują się w Urzędzie Gminy Stargard Szczeciński - pokój 204.

 

Uwagi i wnioski do planowanej inwestycji można składać w sekretariacie Urzędu Gminy Stargard Szczeciński, Rynek Staromiejski 5 w terminie 21 dni od daty ukazania się niniejszego obwieszczenia.

 

 

 

 

 

 

 

Wójt Gminy Stargard Szczeciński

 

mgr inż. Kazimierz Szarżanowicz

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 04-08-2005 13:37
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 01-01-2009
Ostatnia aktualizacja: Robert Lange 10-03-2009 08:30