Dane teleadresowe

Urząd Gminy Stargard
ul. Rynek Staromiejski 5
73-110 Stargard

Telefon/Fax: 

Centrala: (91) 5613410
FAX: (91) 5613411

Adresy E-mail:

Sekretariat: sekretariat@gmina.stargard.pl

Wójt:  wojt@gmina.stargard.pl  Kazimierz Szarżanowicz

Zastępca wójta:  wojt@gmina.stargard.pl Jerzy Makowski

Sekretarz: sekretarz@gmina.stargard.pl Danuta Żygadło

Skarbnik: skarbnik@gmina.stargard.pl Bernadeta Opasińska

Kadry: kadry@gmina.stargard.pl

Promocja i Fundusze Unijne: promocja@gmina.stargard.pl, fundusze@gmina.stargard.pl

Referat Gospodarki Komunalnej i Inwestycji: inwestycje@gmina.stargard.pl

Referat Gospodarki Nieruchomościami: rolny@gmina.stargard.pl

Referat Planowania Przestrzennego: planowanie@gmina.stargard.pl

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej: gops@gmina.stargard.pl

Ośrodek Administracyjny Szkół: oas@gmina.stargard.pl

 

NIP : 854-22-30-947

Regon : 811 68 59 87

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 02-03-2006 14:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 01-01-2009
Ostatnia aktualizacja: Robert Lange 26-01-2016 11:53