Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Stargard
ul. Rynek Staromiejski 5
73-110 Stargard

Godziny pracy urzędu:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1530

Telefon/Fax: 

Centrala: (91) 5613410
FAX: (91) 5613411

Adresy E-mail:

Sekretariat: sekretariat@gmina.stargard.pl
Wójt:  wojt@gmina.stargard.pl  Jerzy Makowski
Zastępca wójta: 
wicewojt@gmina.stargard.pl Dorota Mazur
Sekretarz:
sekretarz@gmina.stargard.pl Jadwiga Michalska
Skarbnik:
skarbnik@gmina.stargard.pl Bernadeta Opasińska
Inspektor Danych Osobowych:
iod@gmina.stargard.pl Grzegorz Grenda

Kadry: kadry@gmina.stargard.pl 
Promocja i Fundusze Unijne: promocja@gmina.stargard.pl, fundusze@gmina.stargard.pl
Referat Gospodarki Komunalnej i Inwestycji: inwestycje@gmina.stargard.pl
Referat Gospodarki Nieruchomościami: rolny@gmina.stargard.pl
Referat Planowania Przestrzennego: planowanie@gmina.stargard.pl

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej: gops@gmina.stargard.pl
Ośrodek Administracyjny Szkół: oas@gmina.stargard.pl

NIP Gminy Stargard: 854-22-30-947

Regon Gminy Stargard: 811 68 59 87

Rachunek bankowy dochodów Gminy Stargard:
Bank Pekao S.A.  -05-1240-3901-1111-0000-4216-5174-

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 02-03-2006 14:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 01-01-2009
Ostatnia aktualizacja: Aleksandra Przybyszewska 05-11-2019 10:46